КЗ Старченківський ясла-садок "Лукомор'є"

Колектив

Манастирна Олена Миколаївна

Завідуюча, має вищу освіти за спеціальністю “Мова та література (новогрецька, англійська)”. Закінчила Маріупольський державний гуманітарний університет у 2008 році.Навчається на четвертому курсі факультету "Дошкільне виховання" у  MДУ.

Смілка Оксана Миколаївна

Вихователь молодшої групи, має вищу освіту за спеціальністю “Українська мова та література”. Закінчила Бердянський державний педагогічний інститут в 1998 році.

Марченко Тетяна Павлівна

Вихователь старшої групи, має середньо-спеціальну освіту. Закінчила Кресноармійське педагогічне училище за спеціальністю “Початкове виховання” в 1997 році.

Машковська Ірина Вікторівна

Вихователь старшої групи, має середньо-спеціальну освіту. Закінчила Донецький педагогічний коледж за спеціальністю “Вчитель початкових класів” в 2001 році.

Іваниця Олена Олексіївна

Вихователь молодшої групи, має середньо-спеціальну освіту.Закінчила Артемівське педагогічне училище в 1993 році.